Kas notiek ar BOOT.lv – IZLASI !


Droši vien jau būsiet pamanījuši pēdējās nedēļas pozitīvās izmaiņas BOOT.lv sniegtajā informācijas daudzumā.

Ir jau saņemti vairāki jautājumi:
Kas notiek ?
Vai tās būs arī turpmāk ?
Vai ir jauni redaktori ?

Tad nu par visu pēc kārtas!

Pagājušajā nedēļā BOOT.lv nomainījās ilggadējais saimnieks. Laiks iet un cilvēkiem laika gaitā mainās prioritātes, labi ka līdz ar to netiek aizmirstas visiem mums mīļas lietas un tās tiek pasargātas vairāku gadu gaitā. Tāpēc jāsaka lielais paldies par BOOT.lv līdzšinējo uzturēšanu un jāvirzās tālāk.

Līdz ar šīm izmaiņām nedaudz mainīsies BOOT.lv sniegto ziņu profils, ja pēdējos gadus tas pamatā bija elektronikas portāls ar spēcīgu ievirzi gadget virzienā, tad tagad sniegto ziņu loks paplašināsies. Vienkāršākais to būtu nodefinēt – tehnoloģiju ziņas un apskati. Papildus produktu ziņām un apskatiem būs raksti par dažādiem zinātnes atklājumiem tehnoloģiju jomā, analītiskie raksti, baumas, mazliet auto ziņas u.c. interesanta informācija. Faktiski izlasot pēdējās 30 ziņas jau ir iespējams iegūt samērā aptuvenu priekšstatu par ziņu formātu.


Pavisam drīz notiks arī nelielas dizaina pārbīdes lai padarītu BOOT.lv pārskatāmāku un ātrdarbīgāku.

Tāpat jau tuvākajās nedēļās Jūs varēsiet atkal baudīt video apskatus ar jau redzētām galvenajām varonēm un arī būs jauni pārsteigumi ..

Tas būtu īsumā par plānotajām izmaiņām, sīkāka informācija sekos kopā ar dažādām aptaujām kurās vēlos aicināt piedalīties maksimāli daudz cilvēku, jo izteiktais viedoklis tiks ņemts vērā portāla attīstības gaitā. Šobrīd to varētu nosaukt par brīdi kad notiek stabils investīciju projekts tāpēc ir īstais moments nākt klajā publiski vai arī uz e-pastu editor@boot.lv ar savām labajām idejām. Drīz arī būs iespējams atnākt ciemos uz topošo omulīgo biroju Brīvības ielā un klātienē padiskutēt par kādiem labiem ieteikumiem.

Protams, kā vienmēr, ir arī vairākas vēlmes apmaiņā pret vērienīgu portāla attīstību.
- Lasīt un komentēt mūsu sniegto informāciju

- Piedalīties konkursos un laimēt balvas;
- Lūdzu būt pozitīvi noskaņotiem un ar pozitīviem racionāliem ieteikumiem, tas padarīs visu procesu daudz efektīvāku;
- Tiem, kas aktīvi piedalās sociālo portālu dzīvē – nest šo ziņu pasaulē, ka ir sācies jauns ir pozitīvs etaps BOOT.lv attīstībā;
- Ieteikt lasīt BOOT.lv visiem zināmajiem cilvēkiem, mēs nodrošināsim, ka viņi pēc tam par to Jums teiks – Paldies!
- Sekot līdzi jaunumiem un aptaujām no portāla administrācijas puses, tās saturēs daudz svarīgu punktu portāla attīstībā;

Centīsimies sekot līdzi Jūsu izteiktajām idejām un kritikai un vērtīgāko no tā visa izmantot portāla attīstībā.

boot.lv


1 komentārs:

Anonīms teica...

Nožēloju, ka tur ielogojos, nevaru tikt projām, visādi lamuvārdi, laikam latviešiem vispār nav normālu interneta vietu, visur gānās... nekādas jēgas.