Kandžas aparāts

Nu arī es sāku izjust dižķibeli... pirkt veikalā šņabi takā par dārgu paliek, tāpēc jāsāk dzīt kandža. . nu lūk arī mūsu versija par aparātu.. :

No kandža
Nesaliktas ierīces kopskats:aparāts veidots pēc pavisam jaunas tehnoloģijas..galaprodukts aptuveni 70-80% alc..diezgan spēcīgi..manta ideāli dzidra ar sauso brokastu pārslu piegaršu,laba.. :)
No kandža

Uzsildam brāgu uz gāzesplīts..tas iesākumam..
No kandža

uzsilusī brāga.. uzsildam līdz aptuveni 80 celsija gradiem..
No kandža


Unikālais aparāta vāks ar integrēto sildelementu :D
No kandža

Sildelements, nu protams no vecas tejkannas..elektrības mums nav žel :D
No kandža

Dzesēšanas sūknītis, būtībā veļasmašīnas sūknis..
No kandža

tas pats kas iepriekš tik no citas puses :D
No kandža

Rūgstošā manta..

dzenamais materiāls tika veidots pēc receptes 2-4 kg cukura + 2 rauga paciņas + pāris saujas sauso prokastu pārslu un silts ūdens aptuiveni 20 litri. tad aptuveni nedēļa blakus radiatoriem un tad jau var dzīt dzimtenīti..
No kandža

nu un aparāts darbībā.. pirmie izmēģinājumi..

uz ledusskapja tvertne ar dzesēšanas šķidrumu - auksts ūdens.
No kandža

pe elektrības pieslēgts sildītājs un sūknis
No kandža

dvielis nepiecišams, jo sistēma vēl nav īsti stabila un ir atstutēta pret sienu, tas likvidē vibrāciju.
No kandža

16 comments:

cyxob teica...

baigais ērms. klasiskā konstrukcija patīk labāk. un elektrību nevajag.

piragz teica...

ar klasisko tikai 40% dzen ārā..

nu šim jau tikai sūknim elektrību reāli vajag, a sūkni jāieslēdz tik ik pēc kāda brītiņa..

elektrisko sildītāju var aizvietot ar plītiņu.. :P

Anonīms teica...

Sveiks.

Vai būtu iespējams ar tevi sarunāt nopirkt to pašu garo trubu bez visiem pārējiem pričendāļiem.

Vai arī kādu sīkāku info kā to visu salodēt un samahļāt kopā.

Par visu pārējo viss skaidrs.

Gribētos k-ko tādu uzmeistarot.

billyboy@inbox.lv

Anonīms teica...

Pilns paarstraades komplekss:
destilaacijas aparaats,rektifikaacijas kolonna,tenis,shljaukas.
99.50 Ls
jazzz07 at inbox.lv

Anonīms teica...

Sveiks.

Ir pāris jautājumi.

Cik procentu no brāgas iznāk galaprodukts? un aptuveni cik daudz izdzen vienā stundā. ;)

Melāla švamju vietā var likt arī ko citu?


Cik noprotu tās dzeses trubiņas var arī nelaist cauri tai pirmajai trubai. Kāda būs atšķirība? Ātrāk dzīsies, bet būs duļķaināks? Vai arī grādu varētu būt mazāk?

Liels paldies jau iepriekš par atbildēm.

Ir vēlme uztaisīt šito, izskatās labāk un ērtāk nekā vecās konstrukcijas.

Anonīms teica...

aparaats iespejams pardodas , ja kads velas iegadaties rakstiet uz abogdanovs@inbox.lv

Anonīms teica...

aparaats sakumaa dod araa ap 90 procentiem , tas ari atkariigs cik laba braaga , 7 stundas var idziit ap 5 litri 70 gradigas mantas :D

Anonīms teica...

Es jau vasarā paspēju arī šitādu pašu "reflux still" salodēt pēc tās pašas grāmatas. Atšķirība - sildīju ar gāzi un ūdens dzesēšanai lēnā pašplūsmā no krāna. Izmēģinot saskāros ar 2 problēmām:
1) Jāsēž klāt lai noturētu trubā 78 grādu temperatūru, vai jātaisa automātika, kas spējīga uzturēt tādu temperatūru.
2) Katlu švammes pildījumā nekam neder, jo tad mantai ir bleķa garša - jāpasūta no zviedrijas keramiskie "raschi rings" trubas pildījumam.

Man tagad pašam nav laika "attīstīt" to dzelzi. Ja kādam ir interese, ierakstiet savā komentā epastu, varbūt vienosimies.

Anonīms teica...

uztaisiju līdzīgu aparātu, rezultāts dzen cik ilgi gribi nāk ārā nemainīgi 95% :D un par metāla švammēm nepiekrītu nav nekādas metāla garšas, temperatūru arī nav problēmas noturēt, un vispār tas diapazons ir no 77C-82C grādiem, ja kādam interesē tāds aparāts raxta te savu e-pastu un pa 120Ls būs Jūsu

Anonīms teica...

www.kandzasaparati.lv
Tikai vertikālas konfigurācijas rektifikācijas kolonnas, kurām ir deflegmators un regulējams atlases mezgls, ir spējīgas ražot tīru spirtu stiprumā līdz 96%. Visas citas iekārtas ražo parastu kandžu, pat gadījumos, ja reklāmas materiālā paziņots, ka var izgatavot „ideāli tīru" spirtu.

Kas tas ir?

Jaunas paaudzes kandžas aparāti (supermaza izmēra rektifikācijas kolonnas)kas ir samazināta izmēra analogs rūpnieciskām iekārtām, kādas tiek uzstādītas alkohola ražošanas rūpnīcās. Šie jaunās paaudzes aparāti ļauj iegūt mājas apstākļos spirtu līdz pat stiprībai 96%. Pirmsākumos supermazās kolonnas izmaksāja nesamērojami dārgi un bija tikai pieejamas zinātniskam laboratorijām, kurās bija nepieciešamība pēc tīra augstas kvalitātes spirta. Bet tā kā šīs kolonnas tiek izgatavotas rūpnieciskos apstākļos, tas ļauj samazināt ražošanas izmaksas un ir radīta iespēja tās iegādāties mājas apstākļu vajadzībām. „Dzīšanas" process sastāv no divām daļām: destilācija (iegūstot spirta pusfabrikātu - kandžu) un rektifikācija (iegūstot spirtu ar tīrību līdz 96%)


Destilēsana, lai iegūtu kandžu (stiprība 70 - 80%)

Rektifikācijas kolonnas ir spējīgas strādāt destilēšanas režīmā un izgatavot stipru, pēc garšas patīkamu kandžu ar augstu tīrības pakāpi. Destilēšanas procesā caur rektifikācijas kolonnu ierauga „brāgas" tvaiki brīvi cirkulē cauri caur kolonnas stabu un kondensējas atdzesēšanas zonā. Kaitīgie piemaisījumi (acetons, fūzeļeļļas) kandžā, kas iegūta caur rektifikācijas kolonnu ir nesamērojami mazāk, nekā izmantojot klasiskas konstrukcijas kandžas aparātus.


Rektifikācija, spirta ar tīrību līdz 96% iegūšana.

Rektifikācija NAV atkārtota kandžas pārdzīšana, ka lielākā daļa uzskata, bet patiesībā pilnīgi cits process, kas balstīts uz tvaiku dažādu elementu nosēdināšanu rektifikācijas kolonnas iekšpusē. Tvaika frakcijas atdalīti kondensējas uz speciāli izgatavotu virsmu, ar ko piepildīta kolonnas aktīvā zona, kas palīdz ar laboratorisku precizitāti atdalīt no iegūstamā spirta ACETONU, ALDEHĪDUS, FŪZEĻEĻĻAS un citus kaitīgos piemaisījumus. Rektificētais spirts iegūst stiprību līdz 96%, nav kaitīgs veselībai (lietojot samērīgos daudzumos), nav nepieciešama papildus attīrīšana un ir piemērots lai izgatavotu degvīnu, konjakus, uzlējumus un citus alkoholiskos dzērienus.

Anonīms teica...

Vari atsūtīt izmērus, un cik daudz drāts liec trubā? ktmteam@inbox.lv

Anonīms teica...

ta labi nevajag te tik daudz hujnju dzīt, protams var sarakstīt da jeb ko, lai pārdotu!!!! par tām drātīm, vai shvammeem, man kolonna ir 120 cm un strap apaksheejo un aukshejo dzeseshanas cauruli ir ~ 80 cm kas arī ir aizpildiits ar shavmeem (11 gab) un kolonnas diametrs 35 mm

Anonīms teica...

Iegādašos "Kandžas aparatu" tikai lielaku nekā uz foto lai varetu izdzīt cik vien var vairak isāka laika posma.Un lai varetu dabut āra vismaz 95% mantu!Ja tadu kāds var uzmeistarot rakstiet bakul25@inbox.lv
Par cenu vienosimies:)

Anonīms teica...

www.kandža.lv
http://xn--kanda-xib.lv/24-kandzas-superaparati-rektifikacijas-kolonnas/

pērc un tvaicē uz nebēdu!

Anonīms teica...

Plašākais aparātu klāsts www.kadzasaparati.lv un www.samogonstvo.lv

Anonīms teica...

Nopietni domāju par tādu verķi.Liekas ka nerūsējošais būtu labāks.Pašam tādu uzmeistarot neizdosies.varbūt kāds var palīdzēt.Mans e-pasts df1122@inbox.lv