Ekonomikas policija atkal ķeras klāt P2P

Acīmredzot, Ekonomikas policijas Latvijā atkal ķērusies klāt parastajiem Torrent-trackeru lietotājiem. Šoreiz cietis cilvēks, kurš esot iesaistīts filmas "Rīgas sargi" "sīdošanā" krievu (!) trakerī. 
Šāda diskusiju bija vienā no populārākajām krievu Torrent trakeriem - Torrents.ru. Tās iemesls bija post no Latvijas lietotāja ar segvārdu Irbux, kas ziņoja, ka pie viņa "ieradās ekonomikas policija ar pārmeklēšanas orderi», konfiscēja datoru un ārējo disku,ierosināja lietu.
 
Apgalvots, ka apmeklējuma iemesliem ir , ka Irbux iesaistīts  filmas "Rīgas sargi" izplatīšanā, līdz ar to piedāvā lejupielādēt citiem lietotājiem. Lieta ierosināta par Latvijas Kriminālkodeksa 148. panta 1.daļas ,  ( " autortiesību un blakustiesību pārkāpumi»). Tas pats, par kuru tika sodīts File.lv - viens no lielākajiem Latvijas trackeriem. 
Irbux bija «pirmais sarakstā». Irbux piebilda, ka Latvijas ekonomikas policijas plāno ķerties klāt visam trackerim pilnībā. Lai gan vai tas ir iespējams, ņemot vērā to, ka trakeris atrodas Krievijā. 

Avots:times.lv

Nav komentāru: